Naše vína jsou vybírána s největší možnou péčí sommeliéra. Vždy se jedná o špičková, tradičně vinifikovaná vína, která se skvěle hodí k dobře provedené, tradiční evropské kuchyni. Stejnou péči, jakou věnujeme výběru našich vín, věnujeme i výběru restaurantů, kterým naše vína dodáváme. Naší filozofií není prodávat velké objemy vín komukoli za každou cenu. Proto je vždy naleznete jen v podnicích se skvělou kuchyní i servisem, kde máme jistotu, že si je budete moci užít  jako součást výjimečného gastronomického zážitku.

Bistro Kampa

Klasická kuchyně s tradičními, převážně francouzskými víny, zkrátka klasika v tom nejlepším podání. Mnoho našich vín tu můžete ochutnat i po skleničkách.

Bokovka

Výběr vín pod taktovkou sommeliéra Romana Novotného navazující na klub bokovkářů. Každý, kdo do Bokovky zavítá, může chvilku zůstat a zakoupenou lahev – nebo klidně dvě – vypít s přáteli rovnou na místě.

Bugsy´s Bar

Bugsy´s Bar

Legendární pražský bar, jehož sláva daleko přesáhla hranice naší země. Pokud si právě nebudete moci vybrat z “maniakální” nabídky skvěle provedených koktejlů, neváhejte si objednat láhev Champagne Henriot či Sancerre Lucien Crochiet.

Kampa Park

Ochutnejte rybí i masové speciality s prémiovými víny v nezapomenutelné atmosféře stylové restaurace s výhledem na Karlův most.

Café Savoy

Přes den rušná kavárna, večer klidná restaurace. Můžete začít den bohatou snídaní, prožít odpoledne ve světě vídeňských kaváren a večer zpomalit při sklence vína.

Chateau Herálec

Ke skvělému zámeckému hotelu zcela nepochybně patří i skvělá zámecká restaurace a kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí. Gastronomický koncept vychází z nejlepších tradic české kuchyně v nové svěží interpretaci pro náročného hosta 21. století. Kvalitu čerstvých surovin z okolních regionálních zdrojů pocítíte okamžitě na vůni a chuti jídla.

La Bottega Bistroteka

Bistroteka je v pořadí druhá plnohodnotná La Bottega a součást restaurační skupiny La Collezione. V Dlouhé ulici můžete začít snídaní, pokračovat obědem z denních specials. Odpoledne pro vás připraví italské aperitivo, složené z prkýnka italských delikates a vína. Večer na vás čeká nabídka čerstvých ryb, stařeného masa, mořských plodů či výběr ze stálého menu.

Ginger & Fred

Pokud hledáte nevšední restauraci k prožití gastronomických zážitků v Praze, tak je restaurace v 7. patře Tančícího domu to pravé pro Vás. Moderní architektonická restaurace se svěže pojatým interiérem, fantastickým výhledem na Pražský hrad a Hradčany, doplněný o tradiční, perfektně vychucenou gastronomii, je přesně to, co hledáte, pokud chcete své hosty nadchnout.

Panská Zahrada

Stylová restaurace s přátelskou atmosférou a moderní ubytování s kouzlem přírody. To je restaurace a hotel Panská Zahrada. Moderní otevřená kuchyně, která nabízí vyzrálé špičkové maso z Argentiny a českých farem.

Rest.

Rest… je restaurace, ale ne jen tak ledajaká. Podařilo se jí přenést kousek Středomoří do pražského Podolí na břeh Vltavy. Ryby a mořské plody jsou přesně to, co v Restu umí nejlépe. Každý den k nim do kuchyně připlouvají čerství šupináči, v létě na sto honů voní jejich kalamáry ze speciálního grilu.

Oblaca

Okouzlující a nezapomenutelný výhled v kombinaci se špičkovou gastronomií Vám dopřeje jedinečný zážitek. Nechte se hýčkat a rozmazlovat v 66 metrech nad zemí, kde se budete cítit doslova v oblacích.

Made in Japan

Moderní japonská restaurace se sushi barem, v roce 2014 oceněná jako Nejlepší sushi v Praze. Made in Japan nabízí tzv. „otevřenou kuchyň“ a vy tak můžete pozorovat kuchaře přímo při práci. Menu sushi baru je sestaveno nejen pro milovníky syrových ryb ale i japonských polévek, salátů, nudlí a tempur.

Yoshi Hashi

Rodinná restaurace, která vás vtáhne do tajů japonské kuchyně. Každý den vybírají ty nejčerstvější ryby a nechávají si dovážet suroviny přímo z Japonska. Díky japonskému sushi masterovi si sushi zachovává jedinečnou chuť a autentičnost. Ochutnejte nejen sushi, ale i méně známou japonskou kuchyni.

Rango

Restaurace, která v Plzeňském kraji pozvedla gastronomii o něco výše. Nabízí vynikající speciality italské a středozemní kuchyně, výborné předkrmy, domácí polévky, lehké saláty, pizzu z domácí pece, pravé italské risotto a těstoviny, speciality z lávového grilu, čerstvé ryby a mořské plody.

Vinograf

Vinný bar na Senovážném náměstí je vlajkovou lodí značky. Snoubí v sobě vše, čím chce Vinograf být: dobrou službou zákazníkovi, který miluje kvalitní víno a jídlo v gastronomicky kulturním prostředí. Je to vinný bar a restaurace v jednom, nabízí okolo 1000 druhů vín, které si můžete objednat na stůl a téměř každé z těchto vín si můžete dát na skleničku.

Salabka

Salabka je situována v butikové vinici v kopcích městské části Praha – Troja. Víno se tady pěstuje a zpracovává od 13. století do excelentních vín a nově i kořalek. Kreativní a moderní vaření, dává důraz na lokální ingredience a producenty.