Vzdělávejte se ve víně

Objednejte si naše odborné kurzy věnované jednotlivým oblastem Francie. Po šesti lekcích s degustací, kterými vás provede sommelier Vít Hepnar, se naučíte degustovat, porozumíte francouzským vínům a otevře se vám nový svět plný zážitků, které si budete umět patřičně vychutnat.

Využijte znalostí našich sommeliérů

Potřebujete auditovat nebo ocenit sklep? Nevíte co udělat s pozůstalostí v podobě vína? Potřebujete pomoci sestavit menu pro vzácnou návštěvu? Chcete doporučit restauraci vhodnou pro vaše nároky? Kontaktujte nás a naši sommeliéři vám pomohou a poradí. Ocenění vašich vín garantuje kulaté razítko soudního znalce.

Nechte si připravit degustaci či oslavu přesně na míru

Rádi vám uspořádáme degustaci pro přátele u vás doma, na golfu, v kanceláři nebo na kterémkoliv zvoleném místě. Objednat můžete nejen víno, ale i catering – delikatesy, raut nebo galavečeři – který připraví některá z našich spřátelených restaurací. Zajistíme i sommelierský servis, milou obsluhu a potřebný inventář.

Obdarujte přátele i obchodní partnery

Zajistíme pro vás dárková balení různých forem dle vašeho zadání. Spolupracujeme s profesionály z oboru balicích služeb a distribuce.

Uložte si víno v našem sklepě

Nabízíme vám místo k uložení vašich vín. Náš sklep je v bývalém branickém pivovaru, v podzemí, kde se dříve skladovaly plné sudy před rozvozem. Podmínky pro zrání vína jsou ideální, sklep má konstantní teplotu 12◦C a vlhkost 60% a je samozřejmě plně pojištěn.

Pojeďte s námi poznávat vinice

Zorganizujeme pro vás a vaše přátele cestu do vinných oblastí s degustacemi a doporučenými restauracemi. Rádi budeme vašimi průvodci nebo vám jen sestavíme itinerář dle vašeho přání.