Naše vína jsou vybírána s největší možnou péčí sommeliéra Víta Hepnara. Vždy se jedná o špičková, tradičně vinifikovaná vína, která se skvěle hodí k dobře provedené, tradiční evropské kuchyni. Stejnou péči, jakou věnujeme výběru našich vín, věnujeme i výběru restaurantů, kterým naše vína dodáváme. Naší filozofií není prodávat velké objemy vín komukoli za každou cenu. Proto je vždy naleznete jen v podnicích se skvělou kuchyní i servisem, kde máme jistotu, že si je budete moci užít  jako součást výjimečného gastronomického zážitku.

Kalina Cuisine & Vins

Kuchyně Míry Kaliny a sommeliérský servis pod vedením Víta Hepnara jsou zárukou mimořádného zážitku. Klasická kuchyně s tradičními, převážně francouzskými víny, zkrátka klasika v tom nejlepším podání. Mnoho našich vín tu můžete ochutnat i po skleničkách.
www.kalinarestaurant.cz

Restaurant Aromi

Stálice pražského gastronomického nebe. Skvělá italská kuchyně a přepychový výběr vín. To vše v uvolněné a příjemné atmosféře.
www.aromi.cz

Bugsy´s Bar

Bugsy´s Bar

Legendární pražský bar, jehož sláva daleko přesáhla hranice naší země. Pokud si právě nebudete moci vybrat z „maniakální“ nabídky skvěle provedených koktejlů, neváhejte si objednat láhev Champagne Henriot či Sancerre Lucien Crochet. www.bugsysbar.cz

La Degustation Bohéme Bourgeoise

Představovat tento restaurant je asi zbytečné. Hvězda českého gastronomického nebe s důrazem na snoubení jídla s vínem. Skvělý sommeliérský servis! Určitě zde začněte svůj večer skleničkou Champagne Henriot Blanc de Blancs Pur Chardonnay!
www.ladegustation.cz

Restaurant La Finestra

Tohle je italská kuchyně dovedená k absolutní dokonalosti. Připravte se na velký zážitek. Vždy skvělé suroviny (prezentované hostům u stolu), přátelský a profesionální servis a skvěle provedená jídla. Na závěr si nezapomeňte dát zdejší kávu, věřte, že na sever od Itálie takovou věru pohledáte! Bez rezervace to ani nezkoušejte.
www.lafinestra.cz

Francouzská restaurace Obecního domu

Pod vedením šéfkuchaře Jacquese Auffraye dostal tento – patrně nekrásnější restaurant v naší zemi – nový impuls. Kuchyně je velmi dobrá, vinný lístek i sommeliérský servis uspokojí i nejnáročnější hosty. Jste-li skutečnými gourmety a máte k tomu rádi atmosféru Belle Époque, není co řešit. A určitě zde věnujte pozornost nejen francouzské, ale i české kuchyni! www.francouzskarestaurace.cz

La Rotonde (Hotel Alcron)

Ani Romana Pauluse, šéfkuchaře hotelu Alcron, asi není třeba milovníkům vynikající gastronomie představovat. Jeho styl je modernější, avšak při zachování chutí základních surovin. Jídla jsou vždy brilantně připravená, vinný lístek bohatý a servis odpovídá pětihvězdičkovému hotelu.
www.alcron.cz

Restaurant Aureole

Pokud jste příznivci špičkové fusion kuchyně, musíte navštívit restaurant Aureole v nejvyšším patře City Tower na Pankráci. Kromě úchvatného výhledu vás každopádně uspokojí brilantní kuchyně šéfkuchaře Krále, stejně jako bohatý vinný lístek plný vín z našeho portfolia.
www.aureole.cz

Zdenek´s Oyster Bar

V současnosti asi nejpopulárnější wine bar v Praze nabízí kromě špičkových ústřic a dalších darů moře i vynikající výběr vín a přátelský a profesionální sommeliérský servis.
www.oysterbar.cz