Vzdělávejte se ve víně

Objednejte si naše odborné kurzy věnované jednotlivým oblastem Francie. Po šesti lekcích s degustací, kterými vás provede sommelier Vít Hepnar, se naučíte degustovat, porozumíte francouzským vínům a otevře se vám nový svět plný zážitků, které si budete umět patřičně vychutnat.

Využijte znalostí našich sommeliérů

Potřebujete auditovat nebo ocenit sklep? Nevíte co udělat s pozůstalostí v podobě vína? Potřebujete pomoci sestavit menu pro vzácnou návštěvu? Chcete doporučit restauraci vhodnou pro vaše nároky? Kontaktujte nás a naši sommeliéři vám pomohou a poradí. Ocenění vašich vín garantuje kulaté razítko soudního znalce.

Nechte si připravit degustaci či oslavu přesně na míru

Rádi vám uspořádáme degustaci pro přátele u vás doma, na golfu, v kanceláři nebo na kterémkoliv zvoleném místě. Objednat můžete nejen víno, ale i catering – delikatesy, raut nebo galavečeři – který připraví některá z našich spřátelených restaurací. Zajistíme i sommelierský servis, milou obsluhu a potřebný inventář.

Obdarujte přátele i obchodní partnery

Zajistíme pro vás dárková balení různých forem dle vašeho zadání. Spolupracujeme s profesionály z oboru balicích služeb a distribuce.

Uložte si víno v našem sklepě

Nabízíme vám místo k uložení vašich vín. Náš sklep je v bývalém branickém pivovaru, v podzemí, kde se dříve skladovaly plné sudy před rozvozem. Podmínky pro zrání vína jsou ideální, sklep má konstantní teplotu 12◦C a vlhkost 60% a je samozřejmě plně pojištěn.

Pojeďte s námi poznávat vinice

Zorganizujeme pro vás a vaše přátele cestu do vinných oblastí s degustacemi a doporučenými restauracemi. Rádi budeme vašimi průvodci nebo vám jen sestavíme itinerář dle vašeho přání.

Potvrzení věku

Kliknutím na položku Vstoupit potvrzuji, že mi je více než 18.

Těšíme se, že přistupujete k verifikaci věku zodpovědně.